Nowa Tesla Cybertruck zostanie zaprezentowana za miesiąc. Zapomnijcie o prototypie jaki widzieliście!

Nowa Tesla Cybertruck zostanie zaprezentowana za miesiąc. Zapomnijcie o prototypie jaki widzieliście!

tesla cybertruck elon musk

Podaj dalej

Pamiętacie jeszcze o takim samochodzie jak Tesla Cybertruck? Swego czasu nie było dnia, żeby o tym futurystycznym pojeździe nie pojawiała się choć jedna informacja na jego temat. Przesyt był ogromny, ale i informacje niezwykle ciekawe, jeżeli chodzi o samochód przyszłości. Wygląda na to, że niebawem na nowo wejdziemy w wir informacji.

Nadchodzi unowocześniona Tesla Cybertruck

Tesla Cybertruck Elon Musk

Choć na pierwszy samochód, który trafi to klienta trzeba jeszcze poczekać minimum dwa lata. Chętnych którzy się na niego zdecydowało już w pierwszych dniach nie brakowało. Słynna prezentacja Elona Muska, która odbyła się kilka miesięcy temu przeszła do historii motoryzacji. To, co jednak wtedy zobaczyliśmy nie było efektem końcowym, a dopiero zalążkiem.

Elon Musk poinformował, że zmieniona wersja Tesla Cybertruck najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana „za mniej więcej miesiąc”. Będzie to ”come back” po roku, gdy zobaczyliśmy po raz pierwszy ten futurystyczny pojazd. Musk niejednokrotnie wspominał, że ostateczna wersja Cybertrucka będzie lepsza niż zaprezentowany prototyp. Miesiąc temu powiedział, że w porównaniu z tym, co zostało już zaprezentowane wprowadzono wiele ulepszeń. Pojazd będzie znacznie lepszy, niż to, co zostało swego czasu zaprezentowane.

W przypadku Tesli Cybertruck naprawdę dążymy do tego, aby dostarczony samochód był lepszy niż ten, który został zaprezentowany zapowiada Elon Musk.

Gorące zapowiedzi

W lutym tego roku padła zapowiedź, że zostanie poprawiona szerokość nadwozia z 84 cali do 82 cali, a także górne światła laserowe. Z kolei w maju padła informacja, że ostateczny projekt będzie o około pięć procent mniejszy niż zaprezentowany ”oryginał”. Później się jednak z tego nieco wycofano. Mniejsza Tesla Cybertruck miałaby jedynie trafić na rynek Europejski, o czym wspomniał Elon Musk.

Elon Musk o Tesli Cybertruck

Nieoficjalnie wiadomo, że ”blacha” pojazdu będzie znacznie mocniejsza niż planowano. Musk wyjaśnił w lipcu, że SpaceX „szybko zmienia składniki stopu i metody formowania” w miarę rozwoju swojego statku kosmicznego lecącego na Marsa. Oczekuje się, że Cybertruck również otrzyma zmiany.

Nie pozostaje zatem nic innego jak spokojnie czekać!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News