Nowa Skoda Superb zniszczona przez młodą kobietę. Gdzie ona miała oczy?!

Nowa Skoda Superb zniszczona przez młodą kobietę. Gdzie ona miała oczy?!

Podaj dalej

Z ogromnym bólem patrzy się na takie nagrania, gdzie prosty błąd, chwila nieuwagi, prowadzi do zniszczenia nowego samochodu. Ta kobieta dopiero od niedawna jest posiadaczką samochodu Skoda Superb. Długo jednak się nim nie nacieszyła, bowiem przez jeden błąd znacząco go uszkodziła.

Skoda Superb już uszkodzona

skoda superb kobieta
Oglądanie uszkodzeń?

Z pozoru momenty w których mogłoby się wydawać nic nam nie grozi, zawsze mogą okazać się najbardziej zdradliwe. Przekonała się o tym ta kobieta, która wyjeżdżając z zamkniętego parkingu uderzyła w betonowy blok. Służył on jako ogrodzenie i chronił przed tym, aby nikt nie wjeżdżał na parking bokiem.

Kiedy podniósł się szlaban kobieta ruszyła i skręciła mocno kierownicą w prawo. Nie zauważyła, że po prawej stronie są niskie betonowe bloki. Cały prawy bok samochodu mocno został w ten sposób zarysowany.

Oczy dookoła głowy

Dobry kierowca charakteryzuje się tym, że dokładnie analizuje drogę którą jedzie. W tym przypadku zapewne pośpiech wziął górę, a kobieta patrzyła wyłącznie przed siebie. Lekcja dość bolesna, ale na pewno w przyszłości może uchronić ją przed czymś znacznie gorszym.

Brand new 2020 Škoda Superb from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News