Niewyobrażalne, ale sama potrąciła się prowadząc samochód. Pomoc okazała się jeszcze gorsza

Niewyobrażalne, ale sama potrąciła się prowadząc samochód. Pomoc okazała się jeszcze gorsza

samochod kobieta potracenie

Podaj dalej

Trudno w to uwierzyć, ale kobieta prowadząca samochód zdołała sama się potracić prowadzonym autem. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, to jednak okazuje się, że tak się naprawdę da! Niestety nie jest w tym nic zabawnego, bowiem w tego typu sytuacjach nie trudno o tragedię. I podobnie było też tutaj, choć koniec końców wszystko skończyło się tutaj szczęśliwie.

Samochód potrącił kobietę, która go prowadziła

potracenie pies brama

Kobieta wyjeżdżała ze swojego garażu, który znajdował się tuż przy drodze. Cofała pomału, bezpiecznie, aby nie doprowadzić to żadnego niepożądanego zdarzenia drogowego. Zwłaszcza, że jak pokazuje to nagranie, wbrew pozorom nie był to łatwy wyjazd. W momencie, kiedy zamykała się brama, szybko na drogę wybiegł pies.

Jego właścicielka, cofając samochód instynktownie wyskoczyła z auta, aby złapać psa. Pojazd jednak cały czas się przemieszczał, przez co powinęła jej się noga, przewróciła sie i przytrzasnęły ją do ulicy drzwi, pod którymi się znalazła. Świadkowie zdarzenia ruszyli jej na pomoc, ale niestety nie była to taka pomoc jakiej by oczekiwała.

Mężczyzna który wsiadł do samochodu, zamiast lekko podjechać do przodu, na pełnym gazie wycofał. Omal tym nie przygniótł kobiey, która była pod pojazdem. W dodatku potracił inną osobę niosącą pomoc, a przy tym rozbił auto o pobliski budynek. Krótko mówiąc z niczego zrobiło się ogromne zamieszanie. Cud, że nikt tutaj nie ucierpiał.

.

.

 

Przeczytaj również