Nieudolne parkowanie i cztery rozwalone samochody. Kobieta na szybko tylko wysadzała córkę

Nieudolne parkowanie i cztery rozwalone samochody. Kobieta na szybko tylko wysadzała córkę

Podaj dalej

Czasem chce się wierzyć, że to na co patrzymy to scena z jakiegoś filmu bądź serialu. Niestety życie pisze najlepsze scenariusze i najbardziej nieprzewidywalne. Bo kto mógłby się spodziewać, że prosta – a w zasadzie naturalna – sytuacja na drodze, doprowadzi do kataklizmu na jednej z ulic. A wszystko przez zwykłe parkowanie.

Już sam przyjazd, a w zasadzie parkowanie mogło dostarczyć mocnej dawki humoru. Jak to mówią złośliwi – miejsca było za mało, żeby zaparkować, więc rozumieją problem. Jak się okazało był to dopiero zalążek tego, co wydarzyło się chwilę później.

Kobieta zrobiła istny armagedon na ulicy

Kiedy córka po chwili opuściła pojazd, kobieta chciał odjechać i ruszyć w dalszą podróż. Samochód jednak wziął na nią górę. To, co się wydarzyło najlepiej zobaczyć na własne oczy.

Trudno tutaj jednoznacznie stwierdzić to co się wydarzyło. Począwszy od parkowania można odnieść wrażenie, że kobieta ma ewidentny problem z jazdą. Bo choć wbicie biegu wstecznego i gwałtowne ruszenie można uznać za błąd, to jednak to, co zrobił dalej już ciężko wytłumaczyć racjonalnie.

Parkowanie kobiet

Niektórzy twierdzą, że mogą godzinami patrzeć jak kobieta stara się prawidłowo zaparkować samochód. Oczywiście jest w tym duża złośliwość, gdyż jest to zbyt duże uogólnienie. Życie pokazuje, że często to kobiety lepiej prowadzą niż mężczyźni, a na pewno bezpieczniej.

Żona wróciła do domu z pracy. Wyluzowanego męża nie zaskoczyło to co zobaczył

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News