Niespodziewany gość na stacji paliw. Wjechał jak Marcin Najman do oktagonu

Niespodziewany gość na stacji paliw. Wjechał jak Marcin Najman do oktagonu

Podaj dalej

Każda stacja paliw powinna pomyśleć o tym, aby dokładnie ogrodzić swój teren wokół, aby tego typu sytuacje nie miały miejsca. Bo jak doskonale wiadomo zdarzają się one dość często, patrząc na materiały nagraniowe jakie pojawiają się co jakiś czas w sieci. A są one niezwykle niebezpieczne.

Pechowa stacja paliw

Wypadek na stacji paliw
Wypadek na stacji paliw

W tym przypadku zawiniło zmęczenie. Kierowca jak sam przyznał zasnął za kierownicą, przez co stracił w pewnym momencie kontrolę nad samochodem. Patrząc na skutki tego zdarzenia, aż trudno uwierzyć, że nikt w nim nie ucierpiał. Zwłaszcza że miał kto!

W pomarańczowym samochodzie znajdowało się pięć osób. Wszystkie wyszły z tego cało i tylko z niewielkimi obrażeniami przetransportowanych do szpitala. Z kolei w srebrnym Seacie znajdowało się 2-letnie dziecko, ale i ono będąc przypięte do fotelika wyszło bez uszczerbku na zdrowiu.

Jesteś zmęczony? Odpocznij

Każdy kierowca powinien być odpowiedzialny i wiedzieć kiedy powiedzieć stop. Ten przykład dobitnie to pokazuje, biorąc pod uwagę ile osób mogło ucierpieć. Zawsze lepiej się zatrzymać, przewietrzyć, przespacerować i złapać drugi oddech. A jeżeli jest taka potrzeba, uciąć odpowiednio długą drzemkę.

Driver falls asleep when driving on the highway and crashes into a gas station from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News