Nieoznakowana policyjna Skoda miała typa wyłożonego jak na tacy. To się nazywa szybka karma

Nieoznakowana policyjna Skoda miała typa wyłożonego jak na tacy. To się nazywa szybka karma

skoda policja czerwone swiatlo

Podaj dalej

Sytuacja jakże kuriozalna, nietypowa, a zwłaszcza pechowa dla cwaniaka przejeżdżającego na czerwonym świetle. Nie zdawał on sobie kompletnie sprawy, że jego bezmyślny wyczyn zostanie dokonany na oczach funkcjonariuszy. To właśnie oni jako pierwsi ustawili się przed przejściem na pasie obok w nieoznakowanym radiowozie marki Skoda.

Skod ruszyła za cwaniakiem

przejscie pasy skoda

Całe zdarzenie zarejestrował kierowca jadący za pojazdem, który przejechał na czerwonym świetle. Dzięki temu całe zdarzenie zostało zarejestrowane niemal z pierwszej ręki. Tutaj nie ma żadnej mowy o tym, że kierowca nie zdążył się zatrzymać bo doszło do nagłej zmiany świateł. Miał dużo, a nawet bardzo dużo czasu na to.

Wolał jednak przejechać i omal nie rozjechać przechodniów wchodzących na przejście. Wszystko widzieli policjanci, którzy stali tuż obok i z pierwszej ręki obserwowali całe zajście. Włączyli szybko sygnały świetlne i dźwiękowe i ruszyli za mężczyzną łamiącym przepisy. Nie mogli jednak dynamicznie ruszyć, bowiem na pasach znajdowali się ludzie.

W dalszej fazie nagrania widać jak cwaniak został zatrzymany i był już kontrolowany przez funkcjonariuszy. To była naprawdę szybka karma, a kierowca przekonał się, że nie warto łamać przepisów ruchu drogowego. A zwłaszcza ryzykować życie i zdrowie pieszych.

Małolat szaleje na drodze

Przeczytaj również