Niemiec w BMW groził Polakowi nożem. Wymyślił sobie, że nasz rodak wymusił pierwszeństwo

Niemiec w BMW groził Polakowi nożem. Wymyślił sobie, że nasz rodak wymusił pierwszeństwo

Podaj dalej

Na jednej z polskich dróg doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Niemiec w BMW, żeby dodać sobie więcej męskości postanowił prowadzić rozmowę z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Chciał wytłumaczyć kierowcy, że wymusił na nim pierwszeństwo, co najprawdopodobniej było nieprawdą.

Kozak maślak

Z relacji mężczyzny wynika, że kierowca poruszający się samochodem marki BMW na niemieckich blachach twierdził, że wymuszono na nim pierwszeństwo. Autor nagrania twierdzi, że to nie była prawda, a para miała najprawdopodobniej zły dzień i chciała odreagować.

Jak widać na nagraniu przepisy ruchu drogowego sami potraktowali po macoszemu. Po tym jak Niemiec w BMW wyprzedzał nieprawidłowo, ręką zaprosił kierowcę do rozmowy. Emocjonalne wypowiedzi w końcu nasz sąsiad postanowił podkreślić nożem, grożąc mężczyźnie.

Policja olała sprawe

Jak wynika z relacji poszkodowanego mężczyzny, sprawę chciał zgłosił na policję. Ta jednak stwierdziła, że ma zbyt dużo pracy, żeby zajmować się takim czymś. Jak widać nagranie czarno na białym to zbyt mało, aby podjąć odpowiednie kroki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News