Nagrał jak Tesla zachowała się na lodzie unikając wypadku. To było fenomenalne!

Nagrał jak Tesla zachowała się na lodzie unikając wypadku. To było fenomenalne!

Podaj dalej

Szczęka opada widząc jak Tesla potrafi radzić sobie w sytuacjach, które wydają się być bez wyjścia. A na pewno około 90 procent ludzi w tego typu sytuacjach po prostu nie byłoby w stanie prawidłowo zareagować. Niewiedza, panika i bardzo wiele innych rzeczy wpływa na to, że w ułamku sekundy ciężko o prawidłową reakcję.

Tesla znów pokazała swój geniusz

tesla autopilot musk

Z pomocą przyszedł jednak Elon Musk i jego nowoczesna technologia w samochodach elektrycznych. Nie pierwszy raz dzięki automatycznym systemom dany kierowca zdołał uniknąć kolizji bądź groźnego wypadku. To rozwiązanie jet po prostu genialne i można powiedzieć, że ponadczasowe.

A tym razem zadanie było niezwykle trudne, bowiem kierowca jechał po śliskiej nawierzchni. W pewnym momencie na drogę wyskoczyło przed pojazd ogromne zwierze, był to łoś. Zderzenie wydawało się być nieuniknione, a jednak udało się wyjść z tego cało.

System kamer, czujników, wspomagania i wiele innych rozwiązań zadziałało płynnie. I choć początkowo wydawało się, że nie uda się z tego wyjść, to jednak było zupełnie inaczej. Nawet udało się uniknąć przydrożnych zasp.

Efektowne ominięcie łosia

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News