Nagle jej się przypomniało, że miała zatankować diesel. Spektakularny wjazd na stację paliw

Nagle jej się przypomniało, że miała zatankować diesel. Spektakularny wjazd na stację paliw

Podaj dalej

Przestrzelenie zjazdu na stację paliw to nic dobrego, jeżeli diesel ma mało oleju napędowego. Tej kobiecie zapaliła się lampka zdecydowanie za późno i wykonała niekontrolowany ruch kierownicą. A przynajmniej takie można odnieść wrażenie, patrząc na przebieg całej sytuacji.

Skróciła sobie drogę po diesel

stacja paliw diesel

Cała sytuacja była jednak bardzo poważna i wyglądała niezwykle niebezpiecznie. Po tym jak samochód stracił przyczepność jadąc trasą, przejechał przez barierki i spadł z kilku merów na teren stacji paliw. Następnie uderzył w betonowy słup, który podtrzymywał całą konstrukcję dachu.

Wszystko tak naprawdę trwało około trzech sekund, co pokazuje jak w mgnieniu oka może ulegnąć zmianie obraz naszej rzeczywistości. Dlatego też zawsze trzeba zachować należytą uwagę i ostrożność, aby móc odpowiednio zareagować, gdy nadejdzie taka potrzeba. Niestety jak wiadomo, nie zawsze jest to możliwe.

W tego typu sytuacjach zawsze należy cieszyć się z jednego – że nikomu nic poważnego się nie stało. W miejsce w które zleciał pojazd mógł ktoś stać, mogło być zaparkowane inne auto z osobami wewnątrz, etc. Tym razem jednak szczęście dopisało wszystkim.

Niebezpieczny zjazd na stację

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News