Motoryzacja wstydzi się za takich ludzi jak on. Rozwalił BMW na pustym parkingu

Motoryzacja wstydzi się za takich ludzi jak on. Rozwalił BMW na pustym parkingu

motoryzacja wypadek bmw

Podaj dalej

Mogłoby się wydawać, że świat już widział wszystko, a zwłaszcza szeroko pojęta motoryzacja. Niektórzy kierowcy nieustannie potrafią jednak zaskakiwać – zwłaszcza swoim zachowaniem i nieodpowiedzialność. Bo to właśnie te czynniki głównie wpływają na to, że samochody rozbijane są w przedziwny sposób. I choć człowiek wyjdzie z tego cało, to auta jednak zawsze szkoda.

Niebezpieczny pusty parking

Słysząc ”pusty parking” można odnieść wrażenie, że nic niebezpiecznego nie może tam się stać. Okazuje się jednak, że może. To pokazuje, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, a oczy trzeba mieć dookoła głowy.

Przekonał się o tym młody kierowca BMW, który chciał zaprezentować swoje niebanalne umiejętności. Mógł poczuć się jednak bardzo zdziwiony, gdy samochód po chwili nadawał się na warsztat.

Wstyd. Motoryzacja widzi i płacze

Tego typu kierowcy to największa zaraz motoryzacji. Ich nieodpowiedzialność często prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze. I jak pokazuje życie są niebezpieczni nie tylko dla najbliższego otoczenia, ale również dla samych siebie.

Prawo jazdy nie dla nich

Niestety dożywotnie odbieranie prawo jazdy za zachowania które pokazują, iż dana osoba nie nadaje się do prowadzenia pojazdy, to tylko sfera marzeń.

” Yea. Look How Much POWER It Has… ” 😄 from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News