Mocarz w Audi. Tak mu się śpieszyło, że miał czas się zatrzymać i splunąć w kierunku kobiety

Mocarz w Audi. Tak mu się śpieszyło, że miał czas się zatrzymać i splunąć w kierunku kobiety

audi kobieta kierowca

Podaj dalej

Żeby zrozumieć zachowania niektórych kierowców, naprawdę trzeba mocno wysilić mózg. A i to nie jest gwarancja tego, że odniesie się w tej kwestii sukces. Patrząc na zachowanie tego kierowcy Audi ciężko bowiem zinterpretować to co chciał zaprezentować swoim zachowaniem. Bo raczej niewiele.

Jadąc Audi ma się inne prawa?

Kierowca Audi choć zasygnalizował wcześniej zmianę kierunku jazdy (chwała mu za to), to jednak sama zmiana pasa ruchu była skrajnie nieodpowiedzialna. Wcisnął się on bowiem między dwa hamujące pojazdy, na niewielkiej przestrzeni. Nic dziwnego, że kobieta jadąca za nim wystraszyła się widząc poczynania mężczyzny.

Choć kierowcy na pierwszy rzut oka się śpieszyło, to jednak było to dość mylne spostrzeżenie. Zaraz po swoim cudownym manewrze zatrzymał się, wystawił okno zza szyby i ”tłumacząc się” splunął w kierunku kobiety, która jechała za nim. Miał rzecz jasna ona czelność zatrąbić!

Mały mózg i mały…

Gdy inni kierowcy zdążyli już odjechać ten kończył powoli swoje przemówienie, czym pokazał jak bardzo mu się śpieszyło. To pokazuje właśnie, jak niektórzy kierowcy ”pilnie” muszą łamać przepisy ruchu drogowego i narażać innych na kolizje i wypadki.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News