Michael Schumacher wychodzi po latach z ukrycia. Za miesiąc będzie można zobaczyć legendę Formuły 1

Michael Schumacher wychodzi po latach z ukrycia. Za miesiąc będzie można zobaczyć legendę Formuły 1

michael schumacher netflix

Podaj dalej

To już blisko osiem lat kiedy po raz ostatni Michael Schumacher widziany był publicznie. Od momentu pamiętnego wypadku we francuskich Alpach stan zdrowia legendy Formuły 1 jest jedną z najpilniej strzeżoną tajemnicą na świecie. Przez tak długi okres ani razu w mediach nie ukazała się żadna potwierdzona informacja na jego temat. Całkiem możliwe, że nadchodzi przełomowy moment i wielbiciele Niemca w końcu dowiedzą się coś więcej na temat jego stanu zdrowia.

Michael Schumacher – nadszedł czas na ujawnienie kilku sekretów?

schumacher michael f1

Już niebawem na Netflixie pojawi się film biograficzny, którym tytułowym bohaterem będzie nie kto inny jak właśnie Michael Schumacher. Coraz częściej pojawiają się głosy w kontekście tego, że fani znajdą odpowiedzi na kilka nurtujących ich pytań. Chodzi w dużej mierze o stan zdrowia Niemca – zwłaszcza ten obecny. Zna go tylko niewielkie grono osób. Niektóre osoby mówią, że jeżeli już czegoś nowego będziemy mogli się dowiedzieć, to informacji o tym co się działo zaraz po wypadku w Alpach.

Premiera filmu miała mieć miejsce już w 2019 roku, ale z kilku względów była kilkukrotnie przekładana. Zdecydowano się na dokręcenie kilku scen, a następnie plany pokrzyżowała pandemia. Koniec końców ekranizacja nie pojawi się w kinach tak jak początkowo planowano, a w Netflixie. Data premiery jest wyjątkowa, bowiem będzie miała 15 września 2021 roku. Będzie to okrągła rocznica 30 lat od momentu debiutu Schumachera w Formule 1.

Wiadomo już, że fani będą mogli zobaczyć materiały związane z okresem dorastania mistrza, momentu odnoszące się do jego ojca i całej rodziny. Nie zabraknie również jego kolegów, którzy będą wspominać jego karierę: Damon Hill, Mika Hakkinen, David Coulthard czy Sebastian Vettel. Za film odpowiada Vanessa Noecke, która nie ukrywa, że nie było to proste zadanie, jeżeli chodzi o stworzenie filmu biograficznego.

schumacher serial netflix

Duże wsparcie ze strony Corinny Schumacher

Żona Michaela Schumachera okazała się niezwykle pomocna, która wykazała się ogromnym wsparciem. Zależało jej bardzo na tym, aby jej mąż został przedstawiony w takim świetle w jakim widzieli go wszyscy inni. Film wedle zapowiedzi ma być autentyczny – pokazywać wszelkie wady i zalety mistrza. Nie będzie to lukrowany pączek, który będzie wyłącznie wychwalał wielkorotnego mistrza świata.

Czy w związku z czynnym wsparciem Corinny Schumacher, ta zdecydowała się przekazać światu jakąś wiadomość? Nie pozostaje nic innego, jak czekać na premierę, która niewątpliwie wzbudzi ogromne zainteresowanie nie tylko wśród fanów Formuły 1.

.

 

Przeczytaj również