Michael Schumacher w skomplikowanej sytuacji. Felipe Massa odwiedził przyjaciela

Michael Schumacher w skomplikowanej sytuacji. Felipe Massa odwiedził przyjaciela

Podaj dalej

Michael Schumacher po tym jak doznał wypadku na nartach około sześć lat temu, jeżdżąc na nartach we Francji, znikł z medialnego świata. Wielką tajemnicą owiany jest stan zdrowia legendarnego kierowcy Formuły 1 i mało kto wie, w jakim stanie tak naprawdę znajduje się Niemiec.

massa schumacher

W ostatnich dniach swojego było kolegę z zespołu odwiedził Felipe Massa. Brazylijczyk dał do zrozumienia, że pomimo upływu lat wciąż nie można mówić o tym, że Michael Schumacher wrócił do pełni sił.

felipie massaFelipe Massa: Wiem, w jakim stanie jest obecnie Schumacher. Zawsze byliśmy w bliskich relacjach. Sądzę, że obecnie najważniejszy jest fakt, że jego sytuacja nie jest łatwa. To dla niego trudny okres, ale musimy go wspierać, tak samo jak jego rodzinę. Oni nie chcą ujawniać żadnych informacji. Kim ja jestem, żeby to robić.

Siedmiokrotny mistrz świata po tym jak doznał wypadku został wprowadzony w stan śpiączki. Wybudził się z niej dopiero po pół roku. Kilka miesięcy temu Schumacher został przewieziony do szpitala w Paryżu. Tam został poddany specjalnemu procesowi leczenia komórkami macierzystymi. Nie wiadomo jaki efekt przyniosło nowatorskie leczenie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News