Mercedes pokazał najtańszy pojazd w ofercie. Ciebie też na niego stać

Mercedes pokazał najtańszy pojazd w ofercie. Ciebie też na niego stać

mercedes tani pojazd

Podaj dalej

Nie ma wątpliwości, że Mercedes i jego logo z każdym kolejnym rokiem staje się coraz bardziej prestiżowe. Wiedzą to i osoby najwyżej postawione w firmie, które nie ukrywają, że taki też ma być kierunek rozwoju firmy na najbliższe lata. Producent zamierza jednak myśleć o wszystkich klientach i tak naprawdę już to robi.

Mercedes dla każdego

mercedes hulajnoga

Nowym produktem z jakim Mercedes wychodzi do klientów jest… eScooter, a dokładniej mówiąc – hulajnoga. Produkt na pewno wyjątkowy na swój sposób, a już na pewno prestiżowy. Już same parametry zachęcają do tego, aby się nim zainteresować.

Jednoślad posiada baterię 280 Wh, pozwalającą na przejechanie dystansu do około 25 kilometrów. Poruszać się nią można z prędkością sięgająca 20 kilometrów na godzinę, a sam pojazd waży 14 kg. Łączy się on ze specjalną aplikacją, która prowadzi dokładne statystyki na temat każdej podróży.

Mercedes benz logo

No to jazda!

Elektryczna hulajnoga to pierwszy tego produkt producenta samochodów. Mercedes zakłada, że będzie on znakomitą alternatywą dla samochodów w zatłoczonych miasta. Dojazd do pracy czy do innego miejsca będzie znacznie szybszy i wygodniejszy, a przy tym oszczędniejszy.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News