Max Verstappen wściekły na Netflix po obejrzeniu serialu "Drive to Survive"

Max Verstappen wściekły na Netflix po obejrzeniu serialu "Drive to Survive"

55 interakcji
Max Verstappen wściekły na Netflix po obejrzeniu serialu „Drive to Survive”

Podaj dalej

Od kilku dni na platformie Netflix fani Formuły 1 mogą oglądać drugi sezon serialu ”Drive to Survive”. Pierwszy sezon został przyjęty bardzo ciepło i wzbudził duże zaciekawienie, stąd też pomysł, aby kontynuować tę produkcję. Drugi sezon śmiało można powiedzieć, że również nie zawiódł, ale jeden z kierowców ma do niego bardzo wiele uwag.

Mowa o Maxie Verstappenie, który jest oburzonym tym jak go przedstawiono. Holender uważa, że został zaprezentowany przed fanami w złym świetle i było to zrobione całkowicie świadomie. Zarzuca również to, że zamiast oddawać realizm tego co się dzieje, postawiono na własną kreatywność.

Max Verstappen: Nie sądzę, że oni pokazali prawdziwego mnie. Problemem jest to, że oni zawsze ustawiają cię w taki sposób w jaki im to pasuje. To serial. Cokolwiek powiesz, oni będą starali się sprawić, że wyglądasz na głupka lub będą starali się wpasować cię w to co im pasuje do historii lub odcinka. Chodzi o podekscytowanie i musi to być ekscytujące, więc oni kreują cię tak, aby wszystko pasowało do epizodu. Udzielasz wywiadów, a oni wykorzystują słowa także w innych okolicznościach i to nigdy do końca nie pasuje.

Nieoficjalnie wiadomo, że w tym sezonie będzie kręcony trzeci sezon „Drive to Survive”. Verstappen będzie miał zatem okazję stanąć ponownie przed kamerami Netflixa i już z większym doświadczeniem kreować samego siebie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News