Matka zapomniała zabezpieczyć wózek z dzieckiem na parkingu. Kiedy pakowała zakupy rozegrał się dramat

Matka zapomniała zabezpieczyć wózek z dzieckiem na parkingu. Kiedy pakowała zakupy rozegrał się dramat

Podaj dalej

Taka sytuacja może przydarzyć się każdym rodzicom, a to nagranie powinno być przestrogą. Młoda matka zapomniała zabezpieczyć wózek z dzieckiem hamulcem, pakując zakupy do samochodu. Kiedy zajęła się w pełni układaniem ich w pojeździe, zaczęły rozgrywać się sceny niczym jak z horroru.

Matka zapomniała zadbać o bezpieczeństwo dziecka

Sytuacja była niezwykle dramatyczna, bowiem wózek zaczął zjeżdżać z parkingu wprost na ruchliwą drogę. Niestety nikt nie zdążył odpowiednio zareagować. Kierowca białej furgonetki mógł przyblokować wózek pojazdem bądź szybko z niego wysiąść i go złapać. Najwidoczniej sytuacja go przerosła.

Sytuacje próbowała ratować jeszcze kobieta stojąca obok, lecz zbyt późno zorientowała się co się dzieje.

Niestety wózek wjechał na ruchliwą drogę i tak naprawdę sekunda zadecydowała o życiu dziecka. Uderzył on w bok nadjeżdżającego autobusu i tylko się od niego ”odbił”. Gdyby autobus jechał wolniej albo wózek szybciej, sytuacja mogłaby zakończyć się tragicznie.

wozek na ulice

Rodzice, uważajcie!

Życie w pośpiechu niestety ma więcej wad niż zalet. Roztargnienie i błądzenie myślami w kolejne godziny które przed nami może doprowadzić do bardzo wielu nieprzyjemnych sytuacji.  Ta jest jedną z nich, ale niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News