Matka wjechała przez zamkniętą bramę na posesję. Rozjechała własne dziecko

Matka wjechała przez zamkniętą bramę na posesję. Rozjechała własne dziecko

matka brama dziecko posesja

Podaj dalej

Dramatyczne zdarzenia zarejestrował domowy monitoring przy jednym z domów w Stanach Zjednoczonych. Kobieta, wracając do domu stanęła przed bramą, aby wjechać na posesję. W tym czasie dziecko wybiegło nacisnąć przycisk, aby ją otworzyć. Wtedy rozpoczął się rodzinny dramat.

wjazd przez zamknieta brame
Wjazd przez bramę na posesje

Matka nie wiedząc, że dziecko stoi za bramą nagle zaczęła z dużą prędkością jechać, niszcząc bramę wjazdową i uderzając z dużą siłą w bramę garażową. Córka odleciała na skutek uderzenia kilka metrów dalej, a następnie została najechana przez SUV-a.

Rodzinny dramat. Dziecko pod kołami

Nie wiadomo co było dokładnie przyczyną, że samochód nagle ruszył i zaczął pędzić przed siebie. Najprawdopodobniej matka pomyliła się ustawiając automatyczną skrzynię biegów, co doprowadziło do katastrowanego w skutku zdarzenia.

Zniszczona brama wjazdowa, bramka garażowa i samochód to najmniejsze szkody jakie napotkały rodzinę. Od razu rzucono się na ratunek dziecka.

To był cud!

Choć całe zdarzenie wyglądało koszmarnie, to jednak młoda dziewczynka wyszła z niego bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News