Makabryczne potrącenie w środku nocy. Mężczyzna szedł drogą bez odblasków, znajomi poboczem

Makabryczne potrącenie w środku nocy. Mężczyzna szedł drogą bez odblasków, znajomi poboczem

makabryczne potracenie noca

Podaj dalej

Chodzenie w środku nocy drogą, która jest nieoświetlona to największy szczyt głupoty. Zwłaszcza jeżeli robi się to bez żadnych odblasków, a także nie idzie się pod prąd, aby widzieć nadjeżdżające pojazdy. Potrącenie w tego typu sytuacji było nieuniknione.

Kierowca zarejestrował potrącenie pieszego

potracenie jazda noca

Internauci, patrząc na to nagranie nie pozostawiają suchej nitki na poszkodowanym. Szedł on z grupą znajomych, lecz inni szli wąskim poboczem, a on drogą. Kierowca nie miał żadnych szans na to, żeby zareagować, bowiem wszystko zadziało się w ułamku sekundy.

Nie jest znany stan zdrowia poszkodowanego, ani to czy tak naprawdę przeżył to spotkanie. Sytuacja jednak powinna być lekcją dla wszystkich – nigdy nie idź drogą, a jeżeli trzeba noś odblaski bądź w ostateczności włącz latarkę w telefonie. Są również specjalne aplikacje, które sprawiają, że nasz ekran może migać w sposób ostrzegający.

Tutaj jednak niestety nikt o tym nie pomyślał. Tak samo jak grupa znajomych nie zwróciła uwagi mężczyźnie, aby zszedł z drogi i szedł jak oni. Choć i tak byli niewidoczni, to jednak bardziej bezpieczni.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News