LPG lada moment będzie kosztowało poniżej 2 złote! To jest po prostu pozytywnie chore szaleństwo

LPG lada moment będzie kosztowało poniżej 2 złote! To jest po prostu pozytywnie chore szaleństwo

lpg silnik wysokoprezny

Podaj dalej

Jeżeli ktoś nie wie co to znaczy szczęście, to wystarczy spojrzeć na kierowców posiadających instalację LPG w swoich samochodach. Ci z tygodnia na tydzień płacą coraz mniej za tankowanie i… końca obniżek nie widać. Gdy jeszcze kilka tygodni temu ceny na stacjach paliw sięgały 2,70 zł za litr, lada moment możemy mówić o kwocie poniżej 2 złotych!

LPG raduje serce

Tylko w ostatnich dniach autogaz potaniał o przeszło 10 groszy. Dzisiaj na większości stacjach paliw LPG kosztuje w okolicach 2,20 złotych za litr. Trzeba pamiętać jednak, że mówimy o średniej cenie tego paliwa, a to oznacza, że na wielu punktach płaci się o kilkanaście groszy mniej.

I tak też jest, bowiem sami widzieliśmy już punkt na którym właściciel wołał sobie 2,09 zł! Wszystko zmierza zatem ku jednemu – niebawem możemy spodziewać się tego, że granica dwóch złotych zostanie złamana. I oczywiście nie w górę, a w dół, co po prostu jest czymś przepięknym dla co siódmego kierowcy na drogach.

Mimo wszystko i tak trzeba cieszyć się tym co jest obecnie, bowiem jeszcze kilka tygodni temu każdy wziąłby taką cenę w ciemno. Mało kto się spodziewać, że cena zacznie tak szybko spadać. A przecież wówczas pojawiały się głosy, że za litr w tym okresie w którym się znajdujemy trzeba będzie zapłacić 3 złote!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News