Lamborghini Huracan Evo na prezent od żony. Kolega Arkadiusza Milika ma powody do zadowolenia

Lamborghini Huracan Evo na prezent od żony. Kolega Arkadiusza Milika ma powody do zadowolenia

Podaj dalej

Lorenzo Insigne pochwalił się jaki otrzymał prezent od żony z okazji swoich 29-urodzin. Piłkarz Napoli stał się posiadaczem Lamborghini Huracan Evo, wartego nieco ponad 200 tysięcy euro. Filigranowy napastnik Napoli ma powody do zadowolenia.

Jenny Insigne w związku z wręczonym prezentem mężowi stała się również celem ataków wielu osób. Jako że wartość samochodu Lamborghini Huracan Evo mówi sama za siebie, fani piłkarza zastanawiają się z którego konta było płacone.

Lamborghini Huracan Evo

Lamborghini Huracan Evo dla Lorenzo Insigne

Śmiać się może każdy, ale to Lorenzo Insigne będzie jeździł tym wyjątkowym samochodem, a nie internetowe trolle. A, że jest wyjątkowy nie świadczy o tym sam wygląd. Samochód napędza 5,2-litrowy silnik wolnossący V10, który w tym wydaniu generuje aż 640 KM.

Do setki Lamborghini Huracan Evo rozpędza się w 2,9 sekundy, a do 200 km/h w 9 sekund. Prędkość maksymalna przekracza 325 km/h. Atutów można by by tutaj wymieniać wiele, jak chociażby system tylnych kół skrętnych, zaawansowany technologicznie napęd na obie osie, itd.

Bez względu na to kto faktycznie sięgnął do porfela – pozostaje z okazji urodzin życzyć wszystkiego najlepszego i cieszyć się z takiego prezentu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News