Lachon na szpilkach dał show na stacji paliw tankując diesel. Najlepszy hit był jednak na końcu

Lachon na szpilkach dał show na stacji paliw tankując diesel. Najlepszy hit był jednak na końcu

Podaj dalej

Oto nagranie jakiego świat jeszcze nie widział! Ta elegancka dziewczyna, seksownie ubrana i w butach na wysokich obcasie była niewątpliwie gwiazdą stacji paliw. Niestety nie niezostanie zapamiętana tak jak na pewno by tego chciała. Tankując diesel popełniła sporo błędów, a nie pomógł jej w tym telefon przy uchu.

Słodkie pomyłki wlewając diesel

dziewczyna kluczyki stacja

Dziewczyna po tym jak wyszła ze stacji paliw podeszła do swojego samochodu, wsiadła i zaczęła jechać. Kompletnie zapomniała o tym, że nie wyjęła pistoletu tankującego i nie odłożyła go do dystrybutora. Na szczęście była na tyle bystra, że gdy kierowca za nią zatrąbił, zatrzymała się.

Wciąż mając telefon przy uchu wysiadła i zrobiła to co miała zrobić chwilę wcześniej. W tym czasie z budynku wyszedł zaniepokojony pracownik, widząc wcześniej co się dzieje. Podszedł do dziewczyny wymienił kilka zdań i z uśmiechem odszedł. Szybko jednak musiał wrócić.

Okazało się, że kluczyki zostały w samochodzie, a drzwi nie dało się otworzyć. Na szczęście była możliwość, aby dostać się do wnętrza pojazdu przez bagażnik. Sprytny pracownik szybko zdołał pomóc zakłopotanej dziewczynie wyjść z opresji.

pracownik stacji diesel

Festiwal zabawnych wpadek

Łączenie dwóch, a nawet kilku rzeczy dla tej dziewczyny to nie lada problem. Ewidentnie lepiej żeby następnym razem tankując diesel pozostawiła telefon w torebce, niż biegała z nim przy uchu. Na pewno lepiej na tym wyjdzie, a otoczenie będzie bezpieczniejsze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News