Kupujesz Porsche? Będziesz widział z domu jak powstaje twój samochód

Kupujesz Porsche? Będziesz widział z domu jak powstaje twój samochód

porsche fabryka

Podaj dalej

Porsche wprowadza niezwykłą innowację dla indywidualnych klientów, którzy zdecydują się na zakup swojego wymarzonego samochodu. Będą mogli oni teraz praktycznie na bieżąco obserwować jak wygląda postęp budowy ich auta.

porsche

Wszystko odbywać się będzie na internetowej platformie ”My Porsche”, gdzie już można zobaczyć nową funkcję. Jak na razie mogą z niej skorzystać jedynie przyszli posiadacze modeli 911 oraz 718. To właśnie na tych liniach produkcyjnych zamontowano już pierwsze kamery i połączono je z oprogramowaniem.

Usługa na starcie będzie dostępna w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Hiszpania, Szwajcaria oraz Niemcy. Niebawem kolejne państwa zostaną objętą usługą, która niewątpliwie będzie budziła ogromne zainteresowanie wśród przyszłych posiadaczy Porsche.

Porsche w drodze do salonu

Jak na razie tylko w Stanach Zjednoczonych można ”śledzić marzenia”, a dokładnie śledzić w którym miejscu znajduje się nasz pojazd w drodze do fabryki. Wszystko jest niemal dopięte na ostatni guzik i pozwala praktycznie ze szwajcarską precyzją oszacować, kiedy klient zasiądzie w swoim Porsche.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News