Kultowy Nissan Figaro i kobieta za kierownicą. Tak o piękną historię motoryzacji nie zadbamy

Kultowy Nissan Figaro i kobieta za kierownicą. Tak o piękną historię motoryzacji nie zadbamy

Podaj dalej

Każdy, kto patrzy na ten samochód, na ten wspaniały kolor, chciałby go po prosu mieć. Kultowy Nissan Figaro wyprodukowany z 1989 roku po prostu cieszy oko każdego, nie tylko fanów wielkich fanów motoryzacji. Prowadząca go kobieta jednak nie do końca poszanowała to wyjątkowe auto.

Nissan Figaro i spotkanie z domem

dom Nissan Figaro

Cała sytuacja wygląda dość kuriozalnie i nie do końca może być zrozumiana. Kamera domu nagrała jak kobieta walczy z samochodem na drodze, po czym nieporadnie wjeżdża na cudzą posesję. Już wówczas spotkała się z pierwszą przeszkodą, zbyt mocno skręcając w prawo.

Następnie nie zatrzymując pojazdu cały czas sunęła prawy bokiem po wszystkich napotkanych rzeczach, niszcząc bok auta. W końcu przed nią pojawiła się ściana domu i to dopiero ona zdołała ją zatrzymać. Po lekkim zderzeniu z pojazdu zaczął wydobywać się dym.

zderzenie Nissan Figaro

Zdezorientowany mieszkaniec szybko wybiegł z domu zobaczyć się co się stało. Widok jednak mocno go zaskoczył, a wręcz sparaliżował. Przynajmniej takie wnioski można wysunąć po jego zachowaniu, bowiem wprost go zamurowało. Nissan Figaro dość mocno odczuł to spotkanie.

Apparently, It wasn’t even her house, lol from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News