Kosztuje 10 złotych, a sprawdzisz całą instalację LPG, a także szczelność opon. Genialny środek dla każdego kierowcy

Kosztuje 10 złotych, a sprawdzisz całą instalację LPG, a także szczelność opon. Genialny środek dla każdego kierowcy

lpg stacja paliw

Podaj dalej

Naprawdę niewielka kwota wystarczy do tego, aby kupić rewelacyjny środek do testowania nieszczelności. Służy on zarówno do tego, aby sprawdzić nieszczelność instalacji LPG bądź opon. Tego typu środek kosztuje śmieszne pieniądze, bowiem około 10 złotych, a powinien być w każdym garażu.

Tester LPG dla każdego

Tego typu preparat jak tester LPG służy do sprawdzania szczelności instalacji gazowej. Rozpyla się specjalną piankę w miejscach, z których może ulatywać gaz. Jeżeli tak się dzieje na piance pojawiają się bąbelki. Wówczas wiadomo, że układ wymaga naprawy szczelności.

Preparat sprawdza się także w przypadku opon. Jeżeli zmagamy się z problemem uchodzącego powietrza można szybko i łatwo zdiagnozować miejsce. Zwłaszcza jeżeli kłopot dotyczy najbardziej feralnego miejsca, a więc wentyla. Środka co najważniejsze nie trzeba zmywać.

Tak naprawdę z tym środkiem możemy samemu zweryfikować stan swojej instalacji gazowej także w… domu. Nie trzeba wzywać gazowników do tego, aby sprawdzili szczelność i płacić im za to duże pieniądze. 10 złotych wystarczy, aby na bieżąco samemu monitorować stan szczelności wielu rzeczy.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News