Korzystasz z Android Auto? Będziesz pozytywnie zaskoczony z wchodzących w życie zmian

Korzystasz z Android Auto? Będziesz pozytywnie zaskoczony z wchodzących w życie zmian

android auto samochod

Podaj dalej

Android Auto nieustannie się rozwija i nadszedł czas na naprawdę poważną zmianę. Kierowcy posiadający w swoich samochodach ekran z możliwością korzystania z wielu nowoczesnych funkcji będą bardzo zadowoleni z tego, co przygotował dla nich producent. Niektórzy mówią tutaj nawet o małej rewolucji!

Co nowego w Android Auto

Teraz każdy kierowca będzie mógł pobrać aplikacje różnych firm, podobnie jak wygląda to w przypadku Car Play od Apple. Oznacza to m.in. to, że na ekranie w samochodzie będziemy mogli wyświetlać zupełnie nowe aplikacje niż do tej pory. Na przykład do nawigacji będzie mogła posłużyć nam nawigacja Sigic czy już za kilka miesięcy… Yanosik!

Oczywiście nie tylko sama nawigacja będzie tutaj grała pierwsze skrzypce. Choć oczywiście dla kierowców to najbardziej kluczowa rzecz, jeżeli chodzi o prowadzenie auta i dotarcie do celu. Przydatnych funkcji będzie znacznie więcej, a można tu wspomnieć o aplikacji do parkowania czy ładowania samochodów elektrycznych.

Wszystko, co najbardziej potrzebne dla kierowców będzie, krótko mówiąc, na wyciągnięcie ręki. W dobie tak rozwiniętych funkcji i czasów w końcu musiało stać się to, że Android Auto poczyni tak duży krok naprzód.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News