Koniec ze zdawaniem na prawo jazdy! Zaskakująca decyzja WORD w sprawie egzaminów

Koniec ze zdawaniem na prawo jazdy! Zaskakująca decyzja WORD w sprawie egzaminów

Podaj dalej

Koniec ze zdawaniem egzaminów na prawo jazdy. Każda osoba, która będzie chciała zdobyć uprawnienia będzie musiała wykazać się sporą cierpliwością. Od dnia dzisiejszego zostały wprowadzone zmiany, które będą rzutowały na tym kiedy dana osoba będzie mogła usiąść za kierownicą.

Prawo jazdy wstrzymane!

Prawo jazdy uprawnienia

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsko-Białej poinformował, że w najbliższym czasie nie odbędą się żadne egzaminy na prawo jazdy. Sytuacja ta podyktowana jest trudną sytuacją epidemiologiczną na śląsku, gdzie choruje bardzo wiele osób. W obawie o zdrowie i życie pracowników oraz osób egzaminowanych zdecydowano się zamknąć ośrodek.

Na tę chwilę egzaminy nie będą się odbywały do 7 kwietnia włącznie. Nie jest to ostateczny termin, bowiem jeżeli sytuacja na południu polski się nie poprawki, wówczas kolejne terminy mogą ulegnąć przesunięciu. Jak podkreślono – w obecnej sytuacji zdrowie jest najważniejsze.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Sytuacja jest dobrze znana z ubiegłego roku, gdzie niemal wszystkie ośrodki w Polsce wstrzymały wówczas egzaminowanie. Wówczas w związku z tym powstało dość duże zamieszanie, a wiele osób decydowało się nawet na szukanie swoich szans w WORD-ach wiele kilometrów od miejsca zamieszkania.

prawo jazdy uprawnienia

Inne WORD-y zrobią podobnie?

Nie jest żadną tajemnicą, że sytuacja nie tylko w Bielsko-Białej jest trudna, ale również w innych miastach Polski. Na razie tylko jeden WORD zdecydował się na tak odważny krok, ale bardzo prawdopodobne, że inne ośrodku pójdą podobną drogą.

Zwłaszcza te na śląsku, a także Mazowszu, gdzie obecnie najwięcej osób choruje. Plus tego może być taki, że wiele osób będzie miało więcej czasu na przyuczenie się, aby zdać egzamin za pierwszym razem.

prawo jazdy word
KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News