Kobieta zatankowała diesel do jednorazówki. Była nawet przygotowana na to, co wydarzyło się później

Kobieta zatankowała diesel do jednorazówki. Była nawet przygotowana na to, co wydarzyło się później

diesel tankowanie kobieta

Podaj dalej

W niektórych częściach Anglii diesel oraz benzyna to wciąż towar z wyższej półki. Gdy tylko pojawia się na stacjach paliw, bardzo szybko tworzą się długie kolejki. Kierowcy w obawie, że znów mogą być braki robią zapasy tankując nie tylko do baku. O ile jest to niepotrzebna przesada, o tyle niektórzy w tym całkowicie już odpłynęli.

Diesel wlany do jednorazówki

diesel tankowanie kobieta

Ta kobieta postanowiła, że zrobi sobie niewielki zapas paliwa i będzie woziła je w bagażniku. Tyle tylko, że zamiast do wlać diesel do kanistra, wlała go do… reklamówki. W dodatku dziurawej więc wszystko zaczęło się rozlewać obok dystrybutora. Nie był to jednak powód do paniki dla bohaterki. Spokojnym krokiem poszła do bagażnika po… drugą reklamówkę.

W tej sposób – według jej oceny – odpowiednio zabezpieczyło już paliwo przed rozlaniem się. Cóż, aż strach pomyśleć jak wyglądał bagażnik po przejechaniu kilkunastu metrów. Trudno uwierzyć w to, że nawet dobrze związana reklamówka po chwili nie przepuści cieczy między zakamarkami wiązania. Jest to po prostu niemożliwe.

Sytuacja mimo wszystko pokazuje desperację ludzi i to, jak niepotrzebnie sami się nakręcają. Kryzys mimo wszystko w większości kraju został już zażegnany. Przypomnijmy, że od poniedziałku jeździ już wojsko, które dostarcza diesel i benzynę na stacje. W mediach nie brakuje apeli o zachowanie umiaru i nie tankowanie na zapas, bowiem paliwa nie zabraknie dla nikogo.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News