Kobieta z dużym biustem uciekła z karetki. Wsiadła do kogoś auta i kazała kierowcy jechać szybko jak w GTA

Kobieta z dużym biustem uciekła z karetki. Wsiadła do kogoś auta i kazała kierowcy jechać szybko jak w GTA

Podaj dalej

To było szalone i wyglądało niczym scena z jakiegoś filmu, lecz tym razem to życie napisało taki scenariusz. Jadąc drogą w Czechach kierowca był świadkiem, jak z jadącej karetki wyskakuje kobieta, która zaczęła uciekać. Ambulans się zatrzymał, a za nią wybiegło dwóch mężczyzn.

Szalona kobieta uciekła z karetki

sanitariusze karetka kobieta

Młoda dziewczyna zaczęła kierować się w stronę pojazdu oddalonego od karetki o kilkadziesiąt metrów. Ten bieg nie był dla niej łatwy ze względu na… duży biust, który musiała podtrzymywać. Gdy zbliżyła się do samochodu, wsiadła do niego, po czym nakazała kierowcy jechać tak szybko jak w GTA.

Ten odmówił, a tuż obok byli już ratownicy z karetki, którzy przejęli kobietę. Ta zdążyła jeszcze wyrwać kabel z wideorejestratora, który uwiecznił całą sytuację. Nie wiadomo co było dokładnie przyczyną takiego zachowania kobiety. Wszelkie źródła nie informują, co było tego powodem.

Dziwne zachowanie

Na miejsce została wezwana policja, ale tylko po to, aby zabezpieczyć przejazd do szpitala. Wobec pracowników pogotowania nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje. Choć wiele wskazuje na to, że powodem takiego zachowania mogły być problemy psychiczne, to jednak niekoniecznie.

[Czechia] Woman jumps out of a moving ambulance, enters cammer’s car and demands to „Drive quickly, like in GTA” (sound starts at 0:18) from r/Roadcam

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News