Kobieta w krótkich szortach wyjeżdżała z parkingu. Mężczyzna był jednak oszołomiony czymś innym niż jej wyglądem

Kobieta w krótkich szortach wyjeżdżała z parkingu. Mężczyzna był jednak oszołomiony czymś innym niż jej wyglądem

kobieta parking kolizja

Podaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że ta kobieta prowadzącą swoją Toyotę nie do końca znała przepisy ruchu drogowego. Dobitnie udowodniła to wyjeżdżając z miejsca parkingowego. W jej mniemaniu to ona ma w takich sytuacjach pierwszeństwo. Jak wszyscy doskonale wiemy – tak to jednak nie wygląda, ale wytłumaczenie jej tego i przetłumaczenie do rozsądku było zupełnie niemożliwe.

Nerwowa kobieta wyjeżdża z parkingu

kobieta stluczka mezczyzna

Po udanych zakupach nieopodal centrum miasta kobieta wsiadła do samochodu i chciała ruszyć w dalszą podróż. Na jej drodze pojawił się jednak inny samochód. W momencie w którym wycofywała nie rozejrzała się, czy może wyjechać z miejsca postojowego, tylko ruszyła. A, że za nią znajdowała się dość ruchliwa droga, nie trudno było o to, aby doprowadzić do kolizji.

Prowadząca srebrną Toyotę ani przez ułamek sekundy nie pomyślała o tym, że to z jej winy doszło do zdarzenia. Wściekła wysiadła z auta, aby wykrzyczeć swoje nerwy na kierowcę. Miała pretensje do niego o to, że w momencie w którym wyjeżdżała z miejsca postojowego, ten akurat znalazł się za nią. Kierowca był kompletnie zdezorientowany tym, co się dzieje. Nie takiej reakcji spodziewał się ze strony kobiety, po której leżała wina za to co przed momentem się wydarzyło.

Sam krzyk to jedno, ale kobieta nie miała zamiaru być przyblokowana, stać i czekać na przyjazd policji. Wróciła do swojego samochodu, a następnie zaczęła cofać raz po raz uderzając w stojący za nim pojazd. Nie przeszkadzało jej nawet to, że na jej drodze stanął mężczyzna, którego mogła rozjechać. Niewątpliwie wpadła ona w furię i kompletnie nie myślała o tym, do jakiej tragedii może doprowadzić. Po wszystkim odjechała jak gdyby nigdy nic się nie stało. Na szczęście nie był to koniec tej historii i drugi raz na pewno się nie powtórzy.

Policja ujęła kobietę po krótkim czasie

Zezłoszczonej kobiecie zły humor i nieznajomość przepisów ruchu drogowego nie uszło jej płazem. Po kilku godzinach dzięki spisaniu numerów rejestracyjnych i nagraniu udało się ją namierzyć. Teraz będzie odpowiadała nie tylko za powstałe szkody, ale również za swoje zachowanie. Konsekwencje zatem będą znacznie większe, niż mogłyby być. Dlatego też nerwy nie są najlepszym doradzą w tego typu sytuacjach, a jak widać niektórzy mają ciężko je opanować.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News