BMW, kobieta i drift na rondzie. Wszystko na oczach policji

BMW, kobieta i drift na rondzie. Wszystko na oczach policji

Podaj dalej

Funkcjonariusze pracujący w ramach grupy SPEED, patrolując ulice Józefowa natrafili na nocny popis driftu w wykonaniu BMW. Za kierownicą zasiadała młoda kobieta, która chciała zabłysnąć na rondzie, choć tak naprawdę popisać się nie było czym.

kobieta w bmw 2
Policjanci jadący nieoznakowanym radiowozem z wideo rejestratorem dojeżdżając do ronda musieli znacznie zwolnić. 25-latka w BMW bowiem przyśpieszyła i w kontrolowanym poślizgu objechała całe rondo, z pewnością stwarzając w ten sposób ogromne zagrożenie.

Wszystko zostało zarejestrowane w oku kamery. Obok kobiety siedział jej narzeczony, który był właścicielem samochodu marki BMW. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego i nielegalny „drift”, 25-latkę ukarano mandatem karnym. Do tego doszło jeszcze 6 punktów karnych.

kobieta w bmw 2 wideo

Policjanci przypominają, że za takie zachowanie nie będzie nigdy pobłażania. Tego typu sytuacje są niebezpieczne dla innych uczestników ruchu, a zwłaszcza pieszych. Dlaczego? Ponieważ spacerująca chodnikiem matka z dzieckiem, senior, czy też rodzina, mogą stać się przypadkową ofiarą drogowej i nieprzemyślanej brawury kierowcy.

BMW i rondo. To nie jedyna historia

Kilka tygodni temu pewna kobieta w znacznie mniej umiejętny sposób zaliczyła przygodę na rondzie. Prowadząc swój samochód nabrała takiej prędkości, że nie zdążyła zauważyć, że przed nią znajduje się wysepka.

Samochód uderzył w ogromny kamień, który odlatując zniszczył zaparkowanego kilka metrów dalej Chevroleta. Po przyjeździe na miejsce policji okazało się, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego zdarzenia.

Pijana kobieta przeleciała BMW M4 przez rondo. Takiego lotu nie powstydziliby się najlepsi skoczkowie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News