Kobieta utknęła między szlabanami i spanikowała. Szybka reakcja mężczyzny uratowała jej życie

Kobieta utknęła między szlabanami i spanikowała. Szybka reakcja mężczyzny uratowała jej życie

Podaj dalej

Próba przejechania przejazdu kolejowego na czerwonym świetle nigdy nie kończy się dobrze. Mieszkanka Tychów może mówić jednak o dużym szczęściu, bowiem na miejscu był mężczyzna, którego szybka reakcja uchroniła kobietę przed najgorszym.

Bohaterem okazał się policjant będący po służbie. Gdy zobaczymy jak bezmyślnie zachowała się kobieta, a później nieudolnie próbowała naprawić swój błąd, szybko wybieg ze swojego auta. Funkcjonariusz wyłamał rogatkę, aby pojazd mógł bezpiecznie opuścić niebezpieczną strefę. Co ważne,, dosłownie chwilę później

Kobieta utknęła na przejeździe

Po zdarzeniu kierująca pojazdem była niezwykle roztrzęsiona i przeżywała bardzo to, co się wydarzało. Policjant wezwał na miejsce zdarzenie swoich kolegów po fachu, a ci ukarali prowadzącą Skodę mandatem w wysokości 300 zł.

kobieta szlaban wideo

Widok tego nagrania powinien być przestrogą dla wszystkich tych, którzy kiedykolwiek będą chcieli przejechać na czerwonym świetle.

Jak zachować się gdy utkniemy na przejeździe

Warto pamiętać, że rogatki sa zamontowane w taki sposób, że bez trudu każdy samochód jest je w stanie wyłamać. Nigdy nie należy manewrować na torach, wystarczy po prostu najechać na rogatkę, aby móc jechać dalej. Uszkodzenie pojazdu na pewno będzie mniejsze niż po tym, jak wjedzie w niego rozpędzony pociąg.

PKP: Czujność dyżurnego ruchu uchroniła bezmózga przed wypadkiem z pociągiem na przejeździe kolejowym

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News