Kobieta przyjechała na serwis do warsztatu. Jak widać wciąż pozostaje jeszcze na etapie nauki jazdy

Kobieta przyjechała na serwis do warsztatu. Jak widać wciąż pozostaje jeszcze na etapie nauki jazdy

kobieta nauka jazdy

Podaj dalej

Każda kobieta, gdy jest taka potrzeba musi sama wywiązywać się z danych obowiązków. A za taką sytuację trzeba uznać wizytę na warsztacie, gdy nadchodzi moment napraw czy serwisowania. Jeżeli partner nie ma czasu bądź po prostu go nie ma, często taka osoba rzucona jest po prostu na głęboką wodę. W takich sytuacjach dochodzi dodatkowo stres i niestety nie jest on tym pozytywnym.

Ta kobieta zostanie zapamiętana na długo

warsztat kobieta serwis

Na niektórych warsztatach właściciel samochodu sam musi wjechać na kanał. Ta kobieta zdecydowanie bardziej wolałaby drugie rozwiązanie, a więc pozostawienie auta na parkingu. Jeżeli przyszedłby na niego czas, wówczas mechanik sam by po niego poszedł i wykonał tę czynność. Niewątpliwie dla świeżo upieczonych kierowców to bardzo stresująca czynność. Wie to każdy ten, któremu przyszło to robić.

Stresująca czynność sprawiła, że kierująca popełniła fatalny błąd. Mimo, iż była nieustannie instruowana przez pracownika, nie uniknęła błędu. W momencie, w którym miała zahamować pomyliła pedały i wcisnęła gaz. Potrąciła w ten sposób dwóch pracowników znajdujących się przed pojazdem. Jeden nie zdołał odskoczyć, a drugie siedział na krześle i został przygnieciony.

Sam pojazd wpadł do kanału, co jeszcze bardziej utrudniło całą akcję ratunkową. Na szczęście na miejscu zdarzenia znajdowało się bardzo wiele osób, które szybko ruszyły na pomoc. Dzięki temu pomoc przyszła na czas i udało się odpowiednio zareagować. Zdarzenie miało miejsce w Arabii Saudyjskiej. Wiadomo, że mężczyznom nic poważnego się nie stało.

Nie czujesz się pewnie? Pozostaw samochód

Bez względu na to czy samochód prowadzi kobieta czy mężczyzna, takie zdarzenie może się przydarzyć każdemu. Dlatego też jeżeli nie czujemy się pewnie warto o tym poinformować pracownika, że czujemy obawy. Lepiej pozostawić jemu samochód i to on wykona za nas tę czynność. Nie ma powodów tutaj do wstydu, bo nie każdy musi być we wszystkim najlepszy.

Zwłaszcza, że w takiej sytuacji dodatkowo pojawia się stres, jeżeli kołami musi zmieścić się pod ”przepaściom”. Nie warto robić sobie dodatkowych kłopotów i niepotrzebnie się stresować. Najważniejsze żeby samochód znalazł się w miejscu w którym powinien i został szybko naprawiany bądź serwisowany.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News