Kobieta pierwszy raz przyjechała na wymianę oleju do mechanika. Weź skumaj to co zrobiła

Kobieta pierwszy raz przyjechała na wymianę oleju do mechanika. Weź skumaj to co zrobiła

Podaj dalej

Pamiętacie swoją pierwszą wizytę na warsztacie? Ta kobieta na pewno ją zapamięta, podobnie zresztą jak mechanik który tego dnia ją przyjmował. Powiedzieć, że to co zrobił to jeden z lepszych kabaretów jaki miał kiedykolwiek miejsce, to nie powiedzieć nic. Ewidentnie nie do końca zrozumiała prośbę – proszę wjechać na warsztat.

Co ta kobieta zrobiła?!

kobieta mechanik warsztat

Cały popis kobiety uwieczniła kamera. Z nagrania można wywnioskować, że chciała ona wjechać na warsztat, ale nie do końca wiedziała gdzie. Z tego też powodu postanowiła bezpiecznie ”zaparkować” obok kanału, a nie tak jak powinna – nad nim. W efekcie końcowym wyszło to jak scena z dobrej komedii.

Mechanik choć chciał pokierować kobietę, to tak naprawdę jedyne co mógł zrobić to tych machnąć rękami. Było już za późno, aby prawidłowo pokierować Volkswagena. Zanim pojazd się zatrzymał, wcześniej dość mocno został obity jego lewy bok.

Morał tej historii jest dość prosty. Jeżeli nie wiesz co zrobić albo nie czujesz się pewnie, poproś o pomoc mechanika, aby to on wjechał nad kanał.

Nieudane podejście do wymiany oleju

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News