Kobieta kazała wlec przez 20 km na masce samochodu byłego męża. Ten chciał z nią tylko porozmawiać

Kobieta kazała wlec przez 20 km na masce samochodu byłego męża. Ten chciał z nią tylko porozmawiać

Podaj dalej

To ewidentnie nie było udane małżeństwo i na pewno nie zakończyło się w przyjacielski sposób. Mowa o parze, która nie tak dawno się rozstała i wciąż do końca nie wyjaśniła sobie wielu spraw. Gdy były mąż chciał porozmawiać, kobieta w dość wymowny sposób kazała się go ”pozbyć”.

Nietypowa przejażdżka

Zdesperowany singiel próbował zatrzymać samochód ze swoją byłą żoną kładąc się na masce. Kobieta rozkazała kierowcy samochodu którym jechała, aby ze względu na bezpieczeństwo ruszył i jechał.

Mężczyzna twardo trzymał się maski samochodu i… wycieraczek. Tak przejechał aż 20 kilometrów po drodze ekspresowej. Prędkość z jaką poruszał się pojazd nie była mała, o czym możecie przekonać się patrząc na nagranie.

Kobieta bała się o własne życie?

Nie wiadomo czy mężczyzna faktycznie mógł stworzyć zagrożenie dla zdrowia i życia kobiety. Takie informacje przekazała jednak kierowcy, który sam obawiał się co może się wydarzyć.

Taką jazdą stworzył jednak on sam ogromne zagrożenie dla byłego męża kobiety, jak i innych uczestników ruchu. Zwłaszcza przez prędkość z jaką się poruszał z człowiekiem na masce.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News