Kobieta Fiatem Punto cofała na S17 bo przegapiła zjazd. Kierowcy byli dla niej bezlistośni

Kobieta Fiatem Punto cofała na S17 bo przegapiła zjazd. Kierowcy byli dla niej bezlistośni

Podaj dalej

Co przyszło do głowy kobiecie, która nagle postanowiła zawrócić na drodze S17? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, ale próba taka zostanie podjęta. Kobieta dzięki nagraniu straciła prawo jazdy, a będzie mogła je odebrać dopiero po orzeczeniu lekarskim.

Jazda pod prąd na S17

Zdarzenie miało miejsce na trasie z Warszawy do Lublina. Kobieta po tym jak przegapiła zjazd i zobaczyła, że nikt za nią chwilowo nie jedzie, rozpoczęła manewr zawracania. Nie musiała długo czekać, aż ktoś nagle pojawił się obok niej.

Mężczyzna, widząc co się dzieje przyblokował swoim autem drugi pojazd i wymownie powiedział kobiecie, co sądzi o jej zachowaniu. Inni kierowcy na szczęście zachowali również przytomność umysłu i zatrzymali swoje samochody.

Cofanie na drodze

Kobieta, widząc, że nie ma szans wrócić na drogę na którą chciała, była ”zmuszona” jechać w dalszą drogę przed siebie. W związku z tym skierowała Fiata Punto we właściwą stronę i odjechała.

„Podziękowania dla lubelskiej policji za szybką interwencję. Pani odebrano prawo jazdy do czasu orzeczenia, czy aby na pewno może prowadzić” – poinformował autor nagrania, który uchronił inne osoby przed niebezpieczeństwem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News