Kobieta bezmyślnie cofała na przejściu dla pieszych. Prawie rozjechała dziadka z wnuczką

Kobieta bezmyślnie cofała na przejściu dla pieszych. Prawie rozjechała dziadka z wnuczką

Podaj dalej

Kobieta kierująca samochodem marki Opel kobieta była o krok od tego, aby na przejściu dla pieszych w Jarocinie potrącić dziadka z wnuczką. Instynktowna reakcja uchroniła ich od tego, że nie znaleźli się pod kołami auta. Całe zdarzenie zarejestrował pojazd, który ustępował pierwszeństwa.

Kierowca tira widząc co się dzieje zatrąbił, wówczas kobieta zatrzymała pojazd i zorientowała się, że ktoś był za jej autem. Mężczyzna zdołał odskoczyć na bok, z kolei dziewczynka szybko przebiegła na drugą stronę jezdni.

Zdezorientowana kobieta nie umiała wyjechać

Z relacji kobiety wynika, że miała dużo czasu na to, aby upewnić się, że nikt nie jedzie. Zrobiła to, ale i tak nie zdołała zauważyć idących dwóch osób po przejściu. Kierująca pojazdem marki Opel nie wiedziała, że obok starszego mężczyzny było jeszcze dziecko. Zorientowała się, dopiero gdy ktoś powiedział jej o nagraniu w internecie.

Można przypuszczać, że była ona nieco zdezorientowana tym, że pierwszeństwa ustępuje jej większy pojazd. W dodatku jak mówi – w lusterku nie było widać wspomnianej dwójki osób.

Policja zajmie się sprawą

Choć nikomu nic się nie stało, a na policję nie wpłynęło żadne zgłoszenie, to jednak funkcjonariusze zajmą się sprawą. Trafili oni bowiem na nagranie w sieci i zamierzają teraz przesłuchać kobietę w tej sprawie i zapewne nałożyć na nią mandat karny.

Gepostet von Tomasz Madaj am Dienstag, 14. Juli 2020

Jest nagranie! Ciężarówka przygniotła samochód osobowy w Bielsku-Białej

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News