Kierowcy w Polsce mogą wymienić opony w serwisie Toyoty jak w alei serwisowej Formuły 1

Kierowcy w Polsce mogą wymienić opony w serwisie Toyoty jak w alei serwisowej Formuły 1

Podaj dalej

Wymiana opon w samochodzie ostatnio była niemal tematem numer jeden dla kierowców w Polsce. Dziś już wiadomo, że można, a nawet trzeba w końcu przerzucić się na opony letnie. Jak zrobić to bezpiecznie? Przykład płynie z Formuły 1.

wymiana opon

Toyota proponuje wszystkim kierowcom – nie tylko właścicielom tej marki, wymianę rodem z F1. Klient po wcześniejszym umówieniu się podjeżdża na stację serwisowej i bez wysiadania, w kilka minut ma zmienione opony. Płatności po wszystkim dokonuje kartą.

– Nie ma żadnych przeciwwskazań, by w ASO Toyoty serwisować samochody innych marek. Mając jednak na uwadze, że jest to usługa dostępna w wybranych salonach, konieczny będzie kontakt z konkretnym serwisem, by ustalić szczegóły. Dlatego jeśli Klient chciałby wykonać taką usługę, ze względu na to, że każda Stacja jest odrębną firmą, należy skontaktować się uprzednio ze Stacją i poprosić o szczegóły – dowiadujemy się w Toyota Motor Poland.

Czy to już odpowiedni moment na wymianę opon zimowych na opony letnie?

Takie rozwiązanie ma sprawić, że wymiana opon która budziła jeszcze ogromne kontrowersje, będzie bezpieczna dla klienta i pracowników. Warto pamiętać, że opony letnie przy obecnych temperaturach są znacznie bezpieczniejsze. A przy tym nie zdzierają się tak szybko jak zimówki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News