Kierowcy rzucili się na ratunek zakleszczonemu mężczyźnie w płonącym aucie. Bohaterowie!

Kierowcy rzucili się na ratunek zakleszczonemu mężczyźnie w płonącym aucie. Bohaterowie!

Podaj dalej

Takie obrazki są niezwykle budujące i pozwalają wierzyć w ludzkie dobro. Sytuacja ta powinna być wzorem do naśladowania dla innych, bowiem nigdy nie wiadomo kiedy nam nie będzie potrzebny ratunek ze strony innych. A jak wiadomo wówczas będziemy bardzo na niego liczyli – i oby nadszedł.

Ruszyli na ratunek

Po tym jak kierowca stracił panowanie nad samochodem uderzył w ścianę wiaduktu. Auto momentalnie stanęło w ogniu i szybko się rozprzestrzeniało. Czasu na ratunek było naprawdę niewiele. Jeden ze świadków miał w swoim pojeździe kilof, inny piłę mechaniczną. Inni także nie stali biernie.

Z sekundy na sekundę w pojeździe było coraz więcej dymu, i coraz więcej ognia. Wyciągnięcie kierowcy nie było tak proste jak wszyscy myśleli. Koniec końców pomoc nadeszła na czas – i to dosłownie. Po chwili wnętrze samochodu wypełniło się ogniem i pomoc byłoby już za późno.

Zdarzenie to pokazuje, że nigdy nie wolno stać biernie widząc co się dzieje. W tym przypadku odpowiednia reakcja ludzi pozwoliła uratować mężczyźnie życie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News