Kierowcy jeżdżący na LPG zmierzają do ceny za gaz z początku roku! Widać to już na stacjach paliw

Kierowcy jeżdżący na LPG zmierzają do ceny za gaz z początku roku! Widać to już na stacjach paliw

Podaj dalej

Kolejna zapowiedź tańszego tankowanie LPG znalazła potwierdzenie na stacjach paliw. Biorąc pod uwagę ostatnie dziesięć dni można już śmiało mówić o kwocie niższej o 10 groszy. Mimo wszystko po dużym skoku w ostatnich miesiącach wszyscy liczą na sytuację z początku roku. I kto wie, czy faktycznie ona nie nadejdzie!

LPG tańsze na stacjach paliw

lpg tanie cena

Na ten moment autogaz jest droższy od swojej najlepszej ceny w tym roku o około 40 groszy. Biorąc jedna sytuację od kwietnia regularnie tanieje i nic nie staje mu na przeszkodzie do tego, aby cały czas tanieć. Tym samym przez najbliższe tygodnie wciąż powinniśmy obserwować spadek ceny.

A takie informacje mogą tylko i wyłącznie… cieszyć! Podróżowanie z LPG choć i tak jest dużo tańsze niż na oleju napędowym czy benzynie, to jednak będzie jeszcze tańsze. To tylko może wywoływać złość u tych, którzy muszą wlewać dwa wspomniane paliwa. W ich przypadku tak kolorowo nie jest – a wręcz przeciwnie.

Poziom cenowy jaki jest przewidywany w autogazu to kwota w okolicach 2,30 zł. To jaka ona będzie dokładnie zależy oczywiście od miejsca w jakim będziemy tankować. Zdarzą się punkty za kilka tygodni, że i będzie jeszcze taniej! Warto zatem rozglądać się jeżdżąc po mieście.

LPG

Maj z obniżkami ceny

W kolejnym miesiącu powinniśmy zauważyć spadek ceny za LPG na poziomie około 15 groszy. Najkorzystniej cena zapowiada się w okresie wakacyjnym, gdzie stacje paliw same powinny jeszcze nieco obniżyć marżę w walce o klienta. Byle tylko dopisało… słońce!

lpg paliwo stacja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News