Kierowco, odpal swój diesel i jedź daleko na zakupy. W niedziele jeden z wyjątkowych dni w roku

Kierowco, odpal swój diesel i jedź daleko na zakupy. W niedziele jeden z wyjątkowych dni w roku

Podaj dalej

Ten weekend dla wszystkich Polaków jest dość wyjątkowy, bowiem jeden z niewielu w tym roku. W jego trakcie możemy zrobić zakupy zarówno w sobotę, jak i… niedzielę. Warto zatem dobrze zaplanować niedzielę, odpalić diesel i benzyniaka w dalszą podróż, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Zakupy niekoniecznie pod domem

zakupy sklep diesel

Oczywiście pech wielu osób polega na tym, że centra handlowe tego dnia pozostają zamknięte. Otwarte jednak będą taki sklepy jak Biedronka czy Lidl, choć na pewno nie cieszą one tak jak mogłyby tego dnia galerie. Nie zmienia to jednak faktu, że warto uzupełnić zapasy.

Wykorzystując nieco lepszą pogodę, nie warto nakreślać sobie całej niedzieli wyłącznie pod zakupy. Warto przygotować wcześniej listę i… udać się na dalszą wycieczkę. W końcu tego typu sklepy są nie tylko pod domem, a także w miastach turystycznych.

Szkoda tracić weekendu i dobrej pogody na to, aby ograniczać dzień wyłącznie do zakupów. Warto połączyć obie te rzeczy, odpalić diesel lub benzyniaka i ruszyć korzystać z dnia. To dopiero trzecia taka niedziela w tym roku, a następna będzie 27 czerwca.

Gdzie można zrobić zakupy w niedzielę handlową?

Obowiązują wszelkie reguły

Oczywiście w niedziele tak jak i we wszystkie inne dni obowiązują reguły, takie jak w pozostałych dniach. Klienci mają obowiązek noszenia maseczek, z kolei sklepy mogą wpuszczać tylko daną liczbę osób do swojego punktu. Dokładnie jedna osoba na 15 m kw.

kierowcy parking zakupy

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News