Kierowco, genialna aplikacja! Zaoszczędź z nią paliwo i dowiedz ile naprawdę kosztuje cię jazda samochodem

Kierowco, genialna aplikacja! Zaoszczędź z nią paliwo i dowiedz ile naprawdę kosztuje cię jazda samochodem

Podaj dalej

Ta aplikacja wydaje się być obowiązkowa dla każdego kierowcy. Zwłaszcza dla tych, którzy chcą kontrolować nie tylko swoje wydatki związane z tankowaniem, ale także to jakie obecnie spalanie ma samochód. Wystarczy tylko zatankować paliwo i później poświęcić pół minuty. Proste i niezwykle przydatne.

Tankujesz paliwo? Używaj tej aplikacji!

paliwo tankowanie aplikacja

Większość kierowców w Polsce doskonale zna Fuelio. Aplikację tę kilka lat temu wymyślił Polak i stała się ona niezwykle popularna na całym świecie. Nie wszyscy kierowcy jednak o niej wiedzą, dlatego warto o niej przypomnieć, bowiem jest naprawdę przydatna.

Z tą aplikacją dokładnie poznamy nasze miesięczne koszty związane z tankowaniem. Dowiemy się dokładnie jakie spalanie ma tak naprawdę nasz samochód. Pozwoli nam ona również na to, aby dowiedzieć się co mamy zrobić, aby przejechać więcej kilometrów na jednym baku.

benzyna diesel paliwo

Niezwykle proste użytkowanie pozwala w prosty i przejrzysty sposób mieć kontrolę nad dwoma ważnymi rzeczami w naszym życiu. Chodzi oczywiście o finanse i… nasz samochód. Niewątpliwie tankując paliwo, motywujemy się do tego, aby przejeździć je jak najbardziej ekonomicznie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News