Kierowca unieruchomił Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Szuka go policja i jest wyznaczona nagroda

Kierowca unieruchomił Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Szuka go policja i jest wyznaczona nagroda

Podaj dalej

Ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry na dłuższy czas zostali uziemieni, a wszystko przez pewnego kierowcę. Ten około 3:00 stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wjechał w rozdzielnię elektryczną. Po godzinie pojazd zabrała laweta. Do dziś nie udało się ustalić sprawcy.

wypadek lpr

Pomóc na poniższe nagranie na którym widać całe zdarzenie. Na materiale wideo widać także jak po godzinie podjeżdża na miejsce inne auto, a po kolejnym kwadransie laweta. Po chwili wszyscy odjechali i do dnia dzisiejszego nie udało się znaleźć sprawcy.

”W wyniku zdarzenia, awarii uległy między innymi zasilanie elektryczne, kontrola dostępu (niezbędna do obsługi sejfów) oraz wiele sprzętów i urządzeń. W związku z tym byliśmy zmuszeni do czasowego zawieszenia dyżuru. Zdarzenie wiąże się też dla nas z ogromnymi stratami finansowymi. Na miejscu zdarzenia oprócz sprawcy był także inny pojazd i laweta. Niemożliwe, aby nikt niczego nie zauważył lub nie słyszał.” – informują pracownicy LPR w swoim komunikacie.

Dla osoby, która pomoże w znalezieniu sprawcy, który spowodował liczne straty finansowe, przewidziana jest nagroda. Na pewno nie finansowa, lecz jak zapewniają pracownicy LPR – bardzo satysfakcjonująca.

Nagranie

ZIELONA GÓRA!Nie mamy w ostatnim czasie szczęścia do uczciwych sprawców pewnych zdarzeń 😞W nocy z dnia 23 na 24 maja (pt/sb) o godz. 3:23 kierowca samochodu widocznego na nagraniu zniszczył główną skrzynkę elektryczną #bazaHEMSzielonagóra.W wyniku zdarzenia, awarii uległy m.in. zasilenie elektryczne, kontrola dostępu (niezbędna do obsługi sejfów) oraz wiele sprzętów i urządzeń. W związku z tym byliśmy zmuszeni do czasowego zawieszenia dyżuru #Ratownik15. Stosowna informacja była widoczna dla Dyspozytorni Medycznych. W tym czasie niemożliwe było zadysponowanie śmigłowca ratunkowego. Ponadto zdarzenie wiąże się dla nas z ogromnymi stratami finansowymi. Negatywne skutki odczuwa także Areoklub Zielonogórski.Na miejscu zdarzenia oprócz sprawcy był także inny pojazd i laweta. Niemożliwe, aby nikt niczego nie zauważył lub nie słyszał.Jeśli wiesz kim jest sprawca, kierowca drugiego samochodu lub właściciel lawety, dysponujesz nagraniami z okolicy Lotniska bądź masz ważne dla sprawy informacje, uprzejmie prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze lub bezpośrednio do nas na adres: fb@lpr.com.pl. Dla osoby, która pomoże w znalezieniu sprawcy przewidziana jest nagroda! Nie zapłacimy, ale wydaje nam się, że będziemy mogli odwdzięczyć się w inny sposób.Więcej zdjęć i drugi film w komentarzach!

Gepostet von Lotnicze Pogotowie Ratunkowe am Freitag, 29. Mai 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News