Kierowca dostał zawału serca jadąc autostradą. Koszmar na A4

Kierowca dostał zawału serca jadąc autostradą. Koszmar na A4

Podaj dalej

Na autostradzie A4 tuż przy zjeździe na prowadzącą DK 86 doszło do dramatycznego zdarzenia. Kierowca jadący ze swoją żoną doznał nagle zawału serca, a samochód zaczął poruszać się w niekontrolowany sposób po pasach ruchu. Najpierw uderzył w barierki z prawej strony, a następnie pojazd wrócił na autostradę A4.

Tam doszło do kolizji z jadącym z dużą prędkością autem. Audi po zderzeniu z Oplem wróciło na zjazd, uderzając w barierki.

Dramatyczna sytuacja na A4

66-letni mężczyzna, który dostał zawału serca zmarł. Jego żona jadąca na fotelu pasażera wyszła z całego zdarzenia cało. Biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej przejeżdżały ciężarówki, a także iż nie doszło do karambolu można mówić o ogromnym szczęściu… w nieszczęściu.

”Kierowca nie przeżył a pasażerka to żona która nie miała prawo jazdy. Nie wiedziała jak postąpić w takiej sytuacji. Żona kierowcy wyszła z tego cało” – informuje bliska osoba pod komentarzem na kanale YouTube STOP CHAM.

Kierowca stracił przytomność

Na nagraniu widać, że kierowca stracił przytomność, a siedząca obok niego kobieta była bezradna w tej sytuacji. Brak doświadczenia za kierownicą sprawił, że nie wiedziała jak zachować się w tej sytuacji.

W związku z tą tragiczną sytuacją warto przypomnieć, że pasażer niezwłocznie powinien użyć hamulca ręcznego. Do tego złapać również za kierownicę i próbować w bezpieczny sposób wyhamować pojazd.

Oczywiście w tego typu sytuacjach ciężko myśleć racjonalnie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News