Kierowca autobusu celowo wjechał do rzeki z pasażerami?! Kolejna tragedia

Kierowca autobusu celowo wjechał do rzeki z pasażerami?! Kolejna tragedia

Podaj dalej

Nie tylko w Polsce, a dokładnie w Warszawie, w ostatnim czasie rozgrywają się dramatyczne sceny z udziałem transportu miejskiego. Kierowca autobusu w Chinach również poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie doprowadził do tragicznego w skutkach zdarzenia. Śmierć poniosły dwie osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych.

Kierowca autobusu jadąc wyznaczoną trasą jechał na pewnym odcinku drogi bardzo wolno. Po chwili pojazd jednak przyśpieszył, a mężczyzna skierował go na przeciwległy pas. Nie doszło do zderzenia czołowego, jednakże autobus przejechał przez barierki i wpadł do rzeki.

Celowe działanie kierowcy autobusu?

Patrząc na nagranie wniosek płynie z niego jeden. Kierowca autobusu zrobił to z pełną premedytacją. Widać jak zwalnia pojazd i czeka na wolną przestrzeń na drodze, aby nie doprowadzić do kolizji z innymi uczestnikami ruchu. gdy nagle droga zrobiła się wolna przyśpieszył i skierował autobus do rzeki.

Szybka pomoc

Autobus dość szybko nabrał wody i poszedł na dno. Na szczęście udało się uratować bardzo wiele osób, głównie dzięk pomocy innych ludzi, którzy rzucili się z pomocą. Trzy osoby w cięższym stanie zostały zabrane do szpitala.

.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News