Kierowca Audi zmiótł seniorkę z pasów. Policja opublikowała nagranie

Kierowca Audi zmiótł seniorkę z pasów. Policja opublikowała nagranie

Podaj dalej

Kierowca Audi jadąc jedną z ulic w miejscowości Łuków, doprowadzić do dramatycznego zdarzenia na przejściu dla pieszych. Doszło bowiem do potracenia na przejściu dla pieszych starszej kobiety. Na miejscu musiał lądować helikopter LPR.

kierowca audi pasy

Jak się okazało po przyjeździe policji, kierowca Audi prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu. Pokrzywdzona kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i musiała jej zostać udzielona niezbędna pomoc. Sytuacja była na tyle dramatyczna, że pokrzywdzonej kobiecie rzemień torebki niefortunnie „zacisnął się” na szyi, uniemożliwiając jej oddychanie.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez w oku kamery miejskiego monitoringu. Policja zdecydowała się je opublikować, ponieważ chce pokazać do czego może doprowadzić jazda pod wpływem alkoholu.

kierowca audi wideo

Kierowca Audi odpowie za swój czyn

W Polsce w ostatnim czasie znacząco wzrosła liczba niebezpiecznych zdarzeń na drodze. I nie chodzi tutaj wyłącznie o osoby, które podróżują będąc pod wpływem alkoholu, ale o te, które przekraczają prędkość.

Pokazują to bardzo dokładnie statystyki, z których wynika, że choć ruch jest mniejszy, to jednak jeździmy szybciej. Dlatego też na drogach dochodzi do wielu kolizji, wypadków, pociągających za sobą ofiary – także te śmiertelne.

W związku z tym faktem policja uruchomiła znacznie większą ilość patroli na drogach, która ma czuwać nad naszym bezpieczeństwem. GrupaSPEED już licznie jeździ po polskich drogach i poluje na piratów drogowych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News