Kierowca Audi jechał bez opon. W dodatku zaczął uciekać policji

Kierowca Audi jechał bez opon. W dodatku zaczął uciekać policji

Podaj dalej

Kierowca Audi wykazał się nie lada fantazją, ale i bezmyślnością prowadząc swój samochód bez dwóch opon. Nie umknęło to na szczęście funkcjonariuszom, którzy byli świadkami ”popisu” mieszkańca powiatu oleskiego.

kierowca audi bez opon

Funkcjonariusze, gdy zobaczyli czarne Audi jadące całą szerokością drogi, a do tego bez dwóch opon, od razu wiedzieli, że będą mieć do czynienia z ciężkim przypadkiem. 27-latek próbował uciekać, gdy zobaczył za sobą policję, ale po kilkuset metrach został złapany.

Jak się okazało w swoim organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Problemów będzie miał jednak znacznie więcej, gdyż jak się okazało powinien przebywać w domu na kwarantannie. O tym fakcie został powiadomiony Powiatowy Inspektor Sanitarny. Kara jak grozi mężczyźnie to nawet 30 tys. zł.

Teraz kierowca odpowie przed sądem za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i zmuszanie funkcjonariuszy do zaniechania czynności służbowych. . Mężczyźnie oprócz wysokich kar finansowych, zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat więzienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News