Karetka wbiła się w łopatę kaparki! Jak ratownik mógł jej nie zauważyć?!

Karetka wbiła się w łopatę kaparki! Jak ratownik mógł jej nie zauważyć?!

Podaj dalej

Do bardzo nietypowego wypadku doszło na jednej z dróg. Karetka jadąca prawidłowo swoim pasem wjechała wprost w stojącą na jej drodze koparkę. Kierowca nie zauważył, że pojazd się nie porusza, a tuż pod nim znajdują się znaki drogowe. Jeden informował o robotach drogowych, a drugi o nakazie skrętu w lewo, aby ominąć pojazd.

Kierowca gapa. Karetka wjechała w koparkę

koparka na drodze

W tym przypadku winę ponosi ewidentnie kierowca karetki, który miał naprawdę dużo czasu, aby zobaczyć co dzieje się na drodze. Zwłaszcza że nikt przed nim nie jechał i z daleka można było dostrzec, że koparka się nie porusza. Wniosek płynie jeden – nie patrzył w tym czasie na drogę. Tak samo jak jego pasażer.

Efekt był taki, że łyżka koparki znajdująca się na wysokości kabiny, po prostu przebiła szybę i wpadła do środka. Obaj mężczyźni mieli naprawdę dużo szczęścia, patrząc na to, jak wyglądał sam wypadek.

ratownik karetka ambulans

Całe zdarzenie w dużej mierze skończyło się na uszkodzeniu karetki, a także drobnych otarciach i urazach. Na miejsca musiała zostać wezwana kolejna karetka, aby upewnić się, że pracownikom służby medycznej nie jest potrzebna specjalistyczna pomoc.

just a regular Russian ambulance ride from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News