Karawan przewoził ciało zmarłego. Spotkała go nieprzyjemna sytuacja na skrzyżowaniu

Karawan przewoził ciało zmarłego. Spotkała go nieprzyjemna sytuacja na skrzyżowaniu

kawaran skrzyzowanie cialo

Podaj dalej

Temat niezwykle delikatny i równie praktycznie niespotykany. Ciało osoby zmarłej znalazło się na skrzyżowaniu ulicy, po tym jak okazało się, że kierowca nie domknął dobrze bagażnika. Stojący karawan i pracownik, który nieporadnie starał się wybrnąć z sytaucji – taki widok spotkali kierowcy na jednej z dróg w miejscowości Ypsilanti w stanie Michigan.

Karawan i pechowy transport

kawaran cialo

Po tym jak ciało zmarłej osoby znalazło się na środku skrzyżowania, kierowca szybko zatrzymał pojazd i pobiegł ratować sytuację. Nie było to proste, ale mężczyzna dość szybko zdołał ustawić wózek z ciałem w pionie. Następnie doprowadzić go do karawanu.

Z pomocą podbiegł także jeden z przechodniów, który pomógł z zabraniem drugiego, pustego wózka. Dla kierowców był to niewątpliwie widok niezwykły, pod względem sytuacji jaka zdarzyła się kierowcy. Pozostaje mieć nadzieję, że dalszych przygód po drodze nie było już żadnych.

cialo karawan

Ameryka ma swój świat

Kilka miesięcy temu w Stanach Zjednoczonych dość głośno było o sytuacji, w której doszło do kradzieży karawanu z ciałem. Na szczęście dla rodziny i bliskich udało się dość szybko namierzyć pojazd i zatrzymać złodzieja.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News