Jak widowisko zniszczyć SUV-a na podziemnym parkingu? Zapytajcie tej kobiety

Jak widowisko zniszczyć SUV-a na podziemnym parkingu? Zapytajcie tej kobiety

suv parking parkowanie

Podaj dalej

Parkowanie to czynność, która wciąż sprawia bardzo wielu osobom problem. Nic więc dziwnego, że producenci aut za wszelką cenę chcą ułatwiać kierowcom to, aby w jak najprostszy sposób to czynić. Ta kobieta, widząc ostatnie miejsce na podziemnym parkingu nie poddała. Chciała tam wjechać, ale cos poszło nie tak.

suv parking parkowanie
Kobieta wysiada z SYV-a

Parkowanie prosta rzec?

Kierująca przygotowując się do wjazdu wysiadła jeszcze z auta, aby sprawdzić, ile miejsca jej pozostało do wjazdu. SUV którym jechała nie został jednak zabezpieczony hamulcem ręcznym i zaczął się toczyć. Sytuacja wbrew pozorom wyglądała bardzo niebezpiecznie.

Kobieta nie miała żadnej drogi ucieczki, bowiem z każdej strony została odcięta. Na dodatek obok betonowego filaru, był zamontowany metalowy słupek. Powstała wąska szczelina, w którą kierująca po prostu wpadła i to uratowało ją przed zmiażdżeniem.

Wybieraj bezpieczne miejsca

Stara teoria mówi, że jeżeli nie czujesz się pewnie parkując miejsce, wybierz inne. Oczywiście sprawdza się to w miejscach, gdzie jest taka możliwość. Gorzej centrach wielkich miast czy popularnych centrach handlowych.

nearly squashed to death from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News