Jak łatwo ośmieszyć damę w leginsach gdy chce zatankować diesel? On to zrobił dobrze

Jak łatwo ośmieszyć damę w leginsach gdy chce zatankować diesel? On to zrobił dobrze

Podaj dalej

Piękny Mercedes, nie mniej piękna młoda i atrakcyjna kobieta, a przy tym jeden problem – jak zatankować diesel. Nie wynikał on jednak z niewiedzy, lecz z napotkanych kłopotów natury technicznej. Mianowicie nie chciała otworzyć się klapka, aby móc wlać paliwo. Nerwy, stres i ogromne zakłopotanie.

Na ratunek przybył cichy i niepozorny bohater!

paliwo tankowanie diesel

Dłuższa chwila walki okazała się ogromnym fiaskiem. Nie pomogło nawet tupanie nogą, mocniejsze uderzanie i rzucanie epitetami. W końcu kobieta postanowiła wrócić do samochodu. Zapewne chciała sięgnąć po telefon, aby zadzwonić do kompetentnej osoby, która udzieliłaby wskazówki co zrobić, żeby zatankować diesel.

Nagle jednak zza Mercedesa wyłonił się cichy, niepozorny, lecz pewny siebie mężczyzna. Okazało się, że jego spokój ducha pomógł w tej sytuacji zarówno, jak i technika którą zaprezentował. Dla kobiety był to ogromny kamień z serca, a i też lekki powód do wstydu.

legginsy kobieta diesel

Mogła już zatankować diesel

Niestety złośliwość tego typu rzeczy może dotknąć każdego, lecz jak widać sa sposoby na to, aby sobie z nimi poradzić. Wystarczy jedynie zachować stoicki spokój i ruszyć głową. Najgorsze co w takiej sytuacji można zrobić to poddać się nerwom.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News